Hrajeme si v pohádkovém světě zámeckého parku ve Vlašimi!

Hra se dá hrát pouze v parku ve Vlašimi.

Hru spustíte v parku načtením QR kódu
na kterémkoli ze 14 zastavení hry.
HRA V PARKU

Pravidla hry

 

Hra začíná načtením QR kódu vaším mobilem na jakémkoli ze zastavení naší pohádkové cesty.

  1. Při prvním načtení QR kódu hry do vašeho mobilu vás poprosíme o zadání vašeho telefonního čísla a vyplnění křestních jmen dětí (Petr, Lucinka,..) se kterými budete hru hrát. Pošleme vám sms ověřovací kód a můžete hrát.
  2. Na každém z těchto zastavení najdete na viditelném místě informační štítek s QR kódem, po jehož načtení se vám ukáže náš pohádkový příběh toho místa a otázka, která se k němu váže.
  3. Otázky jsou jednoduché, určené dětem, odpovědí je jedno slovo, nebo číslo. K nalezení odpovědi stačí, když se budou pozorně dívat kolem sebe.
  4. Po zodpovězení otázky můžete dupat (s ježkem Kubou) na další pohádková zastavení.
  5. Kdo si projde celý pohádkový příběh parku a odpoví správně na všechny otázky, může si pak dojít do infocentra pro malou odměnu. Naše hra je pro malé děti a tak bude odměna předána jen do rukou vašim malým andílkům, kteří hru hráli. Dospělým odměny nepředáváme.
  6. K vybrání odměny vám poslouží kód, který obdržíte na uvedený mobil po ukončení hry spolu s dalšími informacemi.

 

Další informace:

  • Hru můžete hrát a dokončit najednou i postupně. Můžete si část projít dnes, další procházkou příští týden a dokončit hru můžete třeba koncem léta. Stačí se přihlásit do hry pod stejným telefonním číslem, tím se připojíte do vaší rozehrané hry a můžete pokračovat ve hře třeba až do úspěšného konce.
  • Další hru si můžete zahrát zase za 14 dní a v nové hře na Vás čekají nové otázky.
  • Hru můžete hrát od začátku (od 1), z prostředka, nebo od konce (od 14). Naše číselná řada je jen doporučení.
  • V případě, že si chcete zahrát hru s více dětmi, stačí vám ke společné hře s nimi jeden telefon (jedno telefonní číslo). Můžete klidně hrát až se třemi dětmi, jen nám při přihlášení vyplňte jejich křestní jména. My je pak rádi odměníme po společně dokončené hře. Odměny budou předány jen do jejich rukou.

 

 

ZPĚT